Котелевська територіальна громада

16.10.2024 14:09

МОБІЛЬНИЙ АДМІНІСТРАТОР ТА ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ: КОТЕЛЕВЦІ можуть отримати адміністративні послуги вдома.

ce7db0bc-52d2-4036-a52b-32ab4a2939d4.jpg

У Котелевській громаді запрацював мобільний кейс для обслуговування людей на виїзді. Тож тепер певні категорії котелевців зможуть отримати 319 адміністративних послуг, не змінюючи місце перебування 🙌

10 жовтня рішенням сесії Котелевської селищної ради утворено пересувне віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу"Мобільний кейс". Рішення прийнято з метою організації та забезпечення доступності й підвищення якості надання адміністративних послуг для мешканців Котелевської громади за місцем перебування суб’єктів звернення певних категорій осіб, в тому числі осіб з інвалідністю ☝🏻

Затверджено перелік 📃 адміністративних послуг, що надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора. Зокрема, для мешканців доступні 319 видів послуг, ознайомитись з переліком яких можна на сайті Котелевської селищної ради.

Надання адміністративних послуг на пересувному робочому місці здійснюється шляхом виїзду 🚘адміністратора виключно в межах Котелевської громади за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (удома, в лікарні, у закладі соціальної сфери)🏡🏥🏨

Категорії осіб, які мають право на отримання послуг з використанням «Мобільного кейсу» відповідно до цього Порядку:

• особи, які досягли 80-річного віку 👵👴;

• особи з інвалідністю 1 групи ;

• особи, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись;

• особи, які перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах Котелевськоої громади🏥.

• інші категорії осіб, які з певних причин не мають змоги відвідати Центр надання адміністративних послуг.

Дія Порядку поширюється на внутрішньопереміщених осіб, які зареєстровані на території Котелевської громади.

Ознайомитись із Порядком надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг у Котелевськії громаді із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс» можна на сайті Котелевської селищної ради.

☎️ (05350)2-13-35